Kurumsal

HAKKIMIZDA

Çevdanış Çevre Analiz Laboratuvarı 2006 yılında Çorlu’da kurulmuş ve 2007 yılında TÜRK Akreditasyon Kurumu’ndan akredite olarak faaliyetlerine başlamıştır.

2006 yılında bacagazı emisyon ölçümleri, çevre havası ölçümleri ve gürültü ölçümlerini kapsama almış, 2016 yılında İş Hijyen Laboratuvarını kurmuştur. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’ndan aldığı yetkilerle faaliyetlerine devam etmektedir.


MİSYONUMUZ

Şirketimiz; kendini sürekli yenileyen ve geliştiren bir anlayışla dürüstlük ve tarafsızlık ilkelerinden ödün vermeksizin, uzman kadrosu ve uluslararası standartlara uygun ekipman ile daha iyi hizmet ve kalite güvencesi vererek mevcut yasalar çerçevesinde bilimselliğe açık, müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu, kaliteli ve ülke şartlarına uygun deney çalışmaları yürütmeyi ayrıca konusunda Türkiye’de öncü olmayı misyon edinmiştir.


VİZYONUMUZ

Çevdanış Ltd. Şti. Çevre Laboratuvarı olarak vizyonumuz; ulusal ve uluslar arası platformlarda kurumsal kültür ve kurumsal kimlik kazanmış, sektörel üstünlüğünü elde etmiş, sürekli değişen ve gelişen, kaliteli hizmet vermeyi amaç edinmiş bir kurum olmayı sürdürmektir.